Külalised juhtisid otsustava veerandi alguses turvaliselt 15 punktiga (70:65), kuid minut enne lõppu jõudis Crvena Zvezda veel kuue silma kaugusele. Üllatust siiski ei sündinud ja Türgi klubi lahkub Belgradist võiduga.

Seitsmenda järjestikuse võidu saanud Anadolu Efesi parimaks tõusis taas nende korvikütt Shane Larkin, kes tabas üheksast kaugviskest viis ja tõi 24 punkti.

Istanbuli klubi juhib nüüd CSKA, Barcelona ja Reali ees kolme võiduga.

Päeva teises mängus sai play-offi koha eest võitlev Valencia kodus jagu Ateena Panathinaikosest 94:87. Hispaanlased mängisid seejuures lõpuveerandil 16-punktilise eduseisu (80:64) maha, kuid olid lõpus siiski kindlamad. Montenegro koondislane Bojan Dubljević oli võitjate parim 19 punkti (kahepunktivisked 8/9) ja seitsme lauapalliga.