"Iga selline turniir on noortele mängijatele asendamatu kogemus," kiitis U14 koondise peatreener Rait Käbin võimalust sellisel suurüritusel Eestit esindada.

Eestit esindavad "FIBA 33" reeglite järgi toimuval 3on3 tänavakorvpalli turniiril treener Rait Käbin ja U14 koondislased Martin Ütsmüts, Norman Käbin, Sander Viilup ning Taavi Jurkatamm.
Korvpalliturniiril on riigid jagatud kahte alagruppi. Eesti vastased alagrupis on Valgevene, Inglismaa, Saksamaa, Liibanon, Mali, Türgi ja Araabia Ühendemiraadid. Teises alagrupis mängivad Aserbaidžaan, Tšehhi, Iraan, Kasashtan, Montenegro, Katar, Rumeenia ja Venemaa. Vastavalt esimese etapi tulemustele kohtuvad meeskonnad 1/8finaalis.

4 võidu ja 3 kaotusega sai Eesti A-alagrupis 4. koha ning kohtus kolmapäeval kell 10.30 alanud 1/8finaalis B-grupi 5. meeskonnaga, kelleks on Venemaa.

Eesti alistas Venemaa kindlalt 29:10 ning pääses kaheksa parema hulka. Venemaa jäi jagama 9.-16. kohta.

Eesti kohtub kolmapäeval kell 16.10 veerandfinaalis Rumeeniaga (B1.), kes alistas 1/8finaalis 30:11 AÜE (A 8.). Eesti - Rumeenia veerandfinaali kaotajale on turniir läbi, võitja kohtub poolfinaalis veerandfinaali Saksamaa - Iraan võitjaga. Teises tabelipooles on veerandfinaalis vastamisi Türgi - Inglismaa ja Mali - Montenegro.