BLOGI | Zenit korraldas purustustöö, Barcelona sai võõrsil valusa kaotuse, Panathinaikose mängija viskas 39 punkti

• Madridi Real lustis Berliini Alba vastu

Korvpalli Euroliigas olid teisipäeval kavas viis kohtumist. Võidu said kirja Peterburi Zenit, Istanbuli Anadolu Efes, Tel Avivi Maccabi, Moskva CSKA ja Madridi Real.

Päeva esimeses mängus purustas Peterburi Zenit kodus Crvena zvezda 98:69. Võitjate resultatiivseimad olid K.C. Rivers (23p), Kevin Pangos (17p) ja Billy Baron (13p). Crvena zvezda poolelt jõudsid kahekohalise punktiarvuni Johnny O'Bryant ja Dejan Davidovac, kes viskasid vastavalt 13 ja 10 silma.

Magusa võidu sai Istanbuli Anadolu Efes, alistades kodus 86:79 Barcelona. Vägeva esituse tegi Shane Larkin, visates 23 punkti, jagades kaheksa söötu ja korjates seitse lauapalli. Kasulikkuse tegur oli mehel koguni 37. Vasilije Micic lisas 17, Krunoslav Simon 16 ja Bryant Dunston 12 punkti.

Teise kaotuse järjest saanud Barcelona särgis viskas Nikola Mirotic 18 punkti ja noppis kaheksa lauapalli. Nick Calathes lisas 15, Cory Higgins 14 silma.

Maccabi oli tasavägises kohtumises Ateena Panathinaikosest parem 89:81. Scottie Wilbekin viskas 22 punkti, Elijah Bryant ja Othello Hunter lisasid 13 silma.

Supermängu tegi Panathinaikose poolelt Nemanja Nedovic, kes viskas koguni 39 punkti (kahesed 7/9, kolmesed 7/13). Lisaks kogus serblane kuus resultatiivset söötu.

Võidukad olid ka Madridi Real ja Moskva CSKA. Real alistas Berliini Alba koguni 91:62. Walter Tavares viskas 16, Usman Garuba 15 silma. Alba poolelt kogusid Maodo Lo ja Luke Sikma 13 punkti.

CSKA sai raske 87:78 võidu Villeurbanne'i ASVEL-i üle. CSKA poolelt säras Mike James, kes viskas 31 punkti. 17 silma lisas Nikola Milutinov. Lisaks sai Milutinov kirja 14 lauapalli. ASVEL-i resultatiivseimaks kerkis Guerschon Yabusele 16 silmaga.

Standings provided by SofaScore LiveScore
KORVPALLI EUROLIIGA (22.12)
Sellega tänaseks ka lõpetame! Euroliiga hooaeg jätkub juba homme.
Nüüdseks on kõik kohtumised lõppenud. Real alistas lõpuks Berliini Alba koguni 91:62. CSKA võttis ka lõpuks oma, alistades ASVEL-i võõrsil 87:78.
ASVEL on viis minutit enne normaala lõppu kõigest nelja punktiga maas. Kas Prantsusmaa klubi suudab suurüllatuse pakkuda?https://twitter.com/EuroLeague/status/1341492409566425098
Hispaanias tunduvad asjad paigas olevat. Madrid juhib võimsa kolmanda veerandaja toel Albat koguni 72:44.
Prantsusmaal on hakanud aga viimane veerandaeg, mille eel juhtis CSKA ASVEL-it 66:60.
Läbi! Maccabi saab kodus magusa 89:81 võidu Panathinaikose üle.  Scottie Wilbekin viskas 22 punkti, Elijah Bryant ja Othello Hunter lisasid 13 silma. Supermängu tegi Panathinaikose poolelt Nemanja Nedovic, kes viskas koguni 39 punkti (kahesed 7/9, kolmesed 7/13).
Real võitis poolaja Berliini Alba vastu 45:30.
Maccabi juhib kolmanda veerandaja lõpuks Panathinaikose vastu 59:52.
CSKA juhib poolajaks ASVEL-i vastu 46:41.
CSKA võitis avaveerandi ASVEL-i vastu 21:15.
Nüüd on alanud ka päeva viimane kohtumine Madridi Reali ja Berliini Alba vahel.
Vahepeal on pall pandud mängu ASVEL-i ja Moskva CSKA vahelises kohtumises.
Maccabi võitis avaveerandi Panathinaikose vastu 21:12.
Vahepeal on alanud kohtumine Maccabi ja Panathinaikose vahel!
Vägeva esituse tegi Shane Larkin, visates 23 punkti, jagades kaheksa söötu ja korjates seitse lauapalli. Kasulikkuse tegur oli koguni 37. Vasilije Micic lisas 17, Krunoslav Simon 16 ja Bryant Dunston 12 punkti.Barcelona särgis viskas Nikola Mirotic 18 punkti ja noppis kaheksa lauapalli. Nick Calathes lisas 15, Cory Higgins 14 punkti.
Läbi! Anadolu Efes saab lõpuks kirja magusa 86:79 võidu!
Tundub, et Anadolu saab võidu ikkagi kätte. 15 sekundit enne lõppu juhitakse 83:77.
Nick Calathes on toonud Barcelona juba nelja silma (75:79) kaugusele.
Barcelona on vähendanud Anadolu Efesiga vahe 69:77 peale. Normaalaja lõpuni jäänud 2 ja pool minutit.
Türgis on kõva avalduse võidu peale teinud Anadolu Efes, kui kolmas veerand võideti Barcelona vastu 25:11. Türgi klubi juhib viimase veerandi eel 68:54.
Läbi! Zenit alistab Crvena zvezda lõpuks 98:69. Võitjate resultatiivseimad olid KC Rivers (23p), Kevin Pangos (17p) ja Billy Baron (13p). Crvena zvezda poolelt jõudsid kahekohalise punktiarvuni Johnny O'Bryant ja Dejan Davidovac, kes viskasid vastavalt 13 ja 10 silma.
Zenit on kasvatanud vahe Crvena vastu juba 30-punktiliseks (93:63). Mängu lõpuni on jäänud kaks minutit.
Zenidi särgis jõudis uhke tähiseni K.C. Rivers, kes on nüüdseks visanud Euroliigas üle 1500 punkti.https://twitter.com/EuroLeague/status/1341451996633706496
Zenit kasvatas kolmanda veerandajaga edu 69:54 peale. Kas Crvena zvezda suudab veel mängu muutust tuua?
Anadolu Efesi ja Barcelona vahelises kohtumises lõppes avapoolaeg viigiseisul 43:43. Istanbuli resultatiivseim on Krunoslav Simon 13 punktiga, Barcelonal Nikola Mirotic 11 silmaga.
Zenit võitis kodus Crvena zvezda vastu avapoolaja 48:37.
Barcelona võidab avaveerandi Anadolu Efesi vastu võõrsil 24:18.
Nüüd on alanud ka põnevuskohtumine Anadolu Efesi ja Barcelona vahel!
Zenit on teinud mängule võimsa alguse, võites avaveerandi Crvena zvezda vastu 30:12.
Müncheni Bayerni mängijad on saabunud Leetu, kus neid võõrustab kolmapäeval Kaunase Žalgiris.https://twitter.com/FCBBTogether/status/1341431968756543488
Esimene kohtumine Zeniti ja Crvena zvezda vahel on alanud.
Tänane ajakava: Kell 19.00 Peterburi Zenit - Crvena zvezdaKell 19.30 Anadolu Efes - BarcelonaKell 21.15 Tel Avivi Maccabi - Ateena PanathinaikosKell 21.45 Villeurbanne'i ASVEL - Moskva CSKAKell 22.00 Madridi Real - Berliini Alba
Tervist, korvpallisõbrad! Euroliiga hooaeg jätkub juba täna, kui kavas on viis mängu.