Vene teenis mänguaega 12.45, mille jooksul suutis visata 2 punkti ja võtta 2 lauapalli. Visked väljakult 0/5. Otsustaval neljandal veerandajal teda enam platsile ei usaldatud.

Meeskonna tulemuslikum oli 13 punkti ja 7 lauapalliga Xavier Rabaseda.

Gran Canarial on tabelis kuus võitu, Žalgirisel seitse. Leedulastel olid kolm põhimeest vigastusega väljas - Antanas Kavaliauskas, Paulius Jankunas ja Leo Westermann.

Arturas Milaknis viskas resultatiivseimana 13 punkti. Brandon Davies oli 11 punkti ja 9 lauapalliga lähedal kaksikduublile. Žalgirise peatreener Šarunas Jasikevicius usaldas kohtumises väljakule ka 18aastast leedulast Rokas Jokubaitise ja Erikas Venskuse.

*********

Põhiturniiri esimese ringi järel on ainuliidri staatuses Istanbuli Fenerbahce. Türgi klubi on võitnud Euroliigas 11 kohtumist järjest, täna alistati koduväljakul Madridi Real 65:63. Võidu kindlustas normaalaja lõpusekunditel Luigi Datome, kes oli 17 punkti ja 7 lauapalliga üleplatsimees. Jan Vesely lisas 13, Marko Guduric 11 ja Mohammed Ali 10 punkti.

Reali tulemuslikum oli 12 punktiga Rudy Fernandez. Real juhtis veel 63:57, ent Fenerbahce tegi 8:0 lõpuspurdi. Kohtumise 3. veerandajal eemaldasid kohtunikud väljakult Sergio Llulli, kellel oli all ebasportlik viga ja palli loopimise aktsioon tõi talle tehnilise vea otsa.

Fenerbahce lõpetas põhiturniiri esimese ringi 14 võidu ja ühe kaotusega. Real on tabeli teine (12-3) ja täna võõrsil Ateena Panathinaikosele alla jäänud Moskva CSKA kolmas (11-4).