Baskonia alustas suurepäraselt ja võitis avaveerandi hiilgava visketabavuse abil 28:15. Poolajavileks juhiti 37:34 ja kolmanda veerandaja lõpuks 60:52. Otsustaval perioodil tehti 62:57 eduseisust 12:2 vahespurt ja Realile enam sõnaõigust ei antudki.

Baskonia resultatiivseim oli itaallane Achille Polonara 18 punktiga. Raieste pääses platsile viimaseks pooleteiseks minutiks ning sai statistikasse ühe lauapalli. Baskonia tabas kahepunktiviskeid 63%-ga (Real 43) ja kolmeseid 59%-ga (Real 34).

Õhtu esimeses kohtumises alistas Istanbuli Fenerbahce külla sõitnud Peterburi Zeniidi 92:84 ja pikendas võiduseeria juba 9-mänguliseks. Nando de Colo viskas 24 punkti ja andis seitse resultatiivset söötu. Marko Guduric lisas 19 ja Jan Vesely 16 silma.

Tipphetked:

Villeurbanne`i Asvel võttis neljanda järjestikuse võidu, kui alistas oma koduväljakul Milano Olimpia 78:69.

Ateena Panathinaikos alistas võõrsil Piraeuse Olympiakose 88:77. Howard Sant-Roos viskas võitjate poolel karjääri kõrgeimad 20 punkti.

Saksamaa klubide duellis sai Müncheni Bayern koduväljakul alles lisaaaja järel jagu Berliini Albast 101:95. Normaalaja lõpus päästis Bayernile 87:87 viigi lõpusekunditel kaugviske tabanud ameeriklane Wade Baldwin IV.