Barcelona peatreener: mäng ei olnud ilus, aga peaasi, et võitsime


Siim-Sander Vene koduklubi Kaunase Žalgiris lõpetas täna Euroliiga hooaja. Vahegrupiturniiri viimases voorus anti Barcelonale koduväljakul kõva lahing, aga mäng lõppes siiski hispaanlaste võiduga 66:59.
Siim-Sander Vene koduklubi Kaunase Žalgiris lõpetas täna Euroliiga hooaja. Vahegrupiturniiri viimases voorus anti Barcelonale koduväljakul kõva lahing, aga mäng lõppes siiski hispaanlaste võiduga 66:59.Foto: Karli Saul, Ekspress Meedia

Barcelona korvpallimeeskond kindlustas 66:59 võiduga Kaunase Žalgirise üle pääsu Euroliiga veerandfinaali. Barca peatreener Xavi Pascual sõnas mängu järgsel pressikonverentsil, et võideti kehva mänguga, aga peaasi, et võideti.

"Oleme võidu üle rõõmsad, see oli meile tähtis. Igal juhul oleme nüüd veerandfinaalis," alustas Pascual kokkuvõtet mängust. "Mängu kvaliteet iseenesest ei olnud hea, tegime palju pallikaotusi, esimesel poolajal tervelt 11, aga kõige tähtsam, et võitsime, " toonitas Pascual veelkord.

Poolaja Barcelona kaotas 28:34, mäng saadi enda kätte otsustaval veerandajal. "Rääkisime pikal vaheajal emotsioonidest. Osad mängijad olid liialt üles köetud. Rünnakul olime teisel poolajal selgelt paremad," lisas Barca loots.

Võitjate poolel 12 punkti ja 13 lauapalliga kaksikduubli teinud Joey Dorsey lisas: "Suurim erinevus kahe meeskonna vahel oli lauavõitluses. Avapoolajal eksisime liialt palju vabadel visetel, aga laua kontroll tagas meile lõpuks edu."

Kohtumist jälgis Žalgirio Arenal pisut enam kui 9000 pealtvaatajat ja võib täiesti julgelt väita, et Barca võitis karukoopas.