VIDEO/FOTOD: Uuel aastal uue hooga: TLÜ/Kalev ajas end aastavahetusel vormi poksitrennis


TLÜ/Kalevi korvpallimeeskond ajas end lõppenud pühade ajal Alexela meistriliiga ning Balti liiga hooaja teiseks ja otsustavaks pooleks vormi poksitrennis.

Teatavasti on TLÜ/Kalevi peatreeneriks Kalle Klandorf, kes on ühtlasi Eesti Poksiliidu president. Nii asutigi eelmisel nädalal "põhja laduma" poksiklubi Dünamo treeningul.

"Tõhus poksitrenn ei pakkunud sportlastele ainult head füüsilist ettevalmistust, treenides poiste vastupidavust, vaid ka tugevdas nende reaktsiooni, distsipliini, enda emotsionaalset valitsemist ja tähelepanelikkust, mis tuleb kasuks tulevastes mängudes," kinnitas Klandorf.

"Põhinedes sportlastelt saadud tagasisidele on plaan poksitrenne korrata, kuna uut väljakutset ja taolist vaheldust võeti vastu väga entusiastlikult. Kiideti treenerite tööd ja professionaalsust. Täname omalt poolt DÜNAMO poksiklubi treenereid Vladimir Mazjakinit ja Jevgeni Ovsjannikovi suurepärase ja professionaalse töö eest!" lisas peatreener, kelle juhendatavad avavad uue aasta 5. jaanuaril Balti liiga kohtumises Valmiera vastu. Koduses korvpalliliigas minnakse 8. jaanuaril vastamisi Rakvere Tarvaga.