Kohtumine algas selgelt paremini just Rakverel, kes sai 16:7 juhtima ning läks võitis veerandaja 18:11. Edu suudeti hoida ka poolajal (36:26) ning kolmandal veerandaja järel juhiti 52:45.

Neljandal veerandajal suutis Rapla Kristers Zeidaksi juhtimisel neljale vahe vähendada, siis veel korraks ka viiele, kuid ei enamat.

Rakvere poolelt tegutsesid hästi Brandis Raley-Ross (22 punkti, 9 lauapalli), Sten-Timmu Sokk (14 punkti, 4 lauda, 4 söötu) ja Mario Paiste (12 punkti). Rapla poolelt tõi Zeidaks 20 punkti ja 14 lauapalli, Rait-Riivo Laane lisas 17 silma, 7 lauda ja 4 söötu. Janar Soo lisas 9 punkti.

Turniiritabelis on mõlemal meeskonnal nüüd 5 võitu ja 2 kaotust, mis on Kalev/Cramo järel (neli võitu) parim tulemus.