Niigi pidi Rock läbi ajama ilma vigastatud Rain Veidemanita, kes ei tee ilmselt kaasa ka reedel toimuvas järgmises mängus, kus Kalevil võimalus kolmandat aastat järjest 4:0 numbritega tiitel vormistada.

Kohtumist 7:0 vahespurdiga alustanud Rock võitis avaveerandi 17:15. Teist kümmet minutit alustas paremini Kalev, pääsedes Gary Wilkinsoni punktide abil 22:17 juhtima. Avapoolaja lõpuks olid tablool numbrid 37:26 Kalevile, tartlased olid teinud juba 16 pallikaotust.

Kolmanda veerandi lõpus sai Rocki staar Justin Ingram Kalevi 9-punktilises eduseisus teise ebasportliku vea ning saadeti saalist minema. Kalev juhtis otsustava veerandi eel 51:40.

Neljanda veerandi alguses hoidis Rock kalevlased neli minutit kuival ja jõudis viie punkti kaugusele (46:51). Enamat aga tartlased ei suutnud. Mängu lõpp kuulus kindlalt Kalevile, keda lahutab nüüd meistritiitlist vaid üks võit.

Võitjate resultatiivseimad olid Frank Elegar 18 ja Gary Wilkinson 17 punktiga, võttes ka vastavalt 12 ja 10 lauapalli. Vigastatud Rain Veidemanita mänginud ja koguni 24 pallikaotust teinud Tartu suurimad skooritegijad olid Kristo Saage 15 ja Vallo Allingu 14 silmaga.

Seeria neljas mäng toimub reedel Tartus.