Valga haaras mänguohjad üllatuslikult enda kätte alates teisest veerandist - poolajavileks pääses kodumeeskond juhtima 27:24, kolmanda veerandi lõpuks oli seis viigis 43:43. Rock oli ka enamuse neljandast veerandist tagaajaja rollis, kuid lõpuminutil päästis tartlased järjekordsest häbist Tanel Sokk. 41 sekundit enne lõpuvilet andis Rockis ametliku debüüdi teinud Sokk Janar Taltsile hea söödu ja Tartu pääses juhtima 61:59. Kümmekond sekundit hiljem kasvatas Soku tabav vise eduseisu 63:59-le ning kuigi Valga jõudis korraks veel kahe punkti kaugusele, võittis võidu ikkagi Rock.

Tanel Kurbas oli Rocki resultatiivseim 14 punktiga, Talts lisas 12 ja Timo Eichfuss 10 silma. Augustas Peciukevicius viskas kõik kuus viset mööda ja jäi kuivale. Valga tulemuslikumad olid Jurijs Aleksejevs 18 ja Reinis Strupovics 13 silmaga.