Pärnakad võitis avaveerandi 23:21 ning poolaja 46:40. Viimasele veerandile mindi vastu külaliste 69:61 eduseisus.

Küsimusele, kas järgmisena võetakse TÜ/Rocki skalp ning tituleeritakse ennast Eesti parimaks kossuklubiks, vastas Pärnu peatreener Heiko Rannula: "Võtame ikka mäng korraga. Ei tasu pilvedesse tõusta. Rünnak meil toimib, oleme enesekindlad, aga kaitse jäi kripeldama. Kaitselauaga ei saa üldse rahule jääda."

Pärnu parimana viskas Ronaldas Rutkauskas 25 punkti ja korjas 10 lauapalli. Janis Vahter toetas võitjaid 16, Sandis Silavs 14, Elgar Tamsalu 13 ja Silver Leppik 10 punktiga. Üleplatsimees oli Tarva tagamängija Mario Paiste 28 punktiga, David Haughton kogus 19 punkti ja 10 lauapalli, Sten-Timmu Sokk 11 punkti ja 13 resultatiivset söötu, Brandis Raley-Ross 16 punkti.

Viie kaotuse kõrvale seitsmenda võidu saanud Pärnu tõusis tabelis Tarvast mööda kolmandale kohale. Rakverele oli see seitsme võidu kõrvale kuues kaotus.

Teistes tänastes mängudes sai TÜ/Rock suure 72:56 võidu TLÜ/Kalevi üle ning Valga/Maks&Moorits alistas 100:91 TTÜ.