Tarvas jäi 18:18 viigiga lõppenud avaveerandi järel poolajavileks 34:36 kaotusseisu, kuid tegi võimsa kolmanda veerandi, mille järel juhtis 55:45. Neljandal veerandil kasvatas Tarvas eduseisu kiiresti veel suuremaks ja teenis kindla võidu.

Kodumeeskonna parim oli viis kaugviset (9-st) tabanud Kristo Saage 20 punktiga. Juris Umbraško lisas 18 silma. Teisel poolajal vaid 25 punkti visanud Rapla tulemuslikum oli Ziga Fifolt 15 silmaga.

Mängu järel surusid peatreenerid Andres Sõber ja Indrek Ruut ka kätt. Suvise "sõimuskandaali" ühed peategelased mäletatavasti eelmise omavahelise mängu järel seda ei teinud.

Tarvas sai nelja kaotuse kõrvale seitsmenda võidu, Raplal on turniiritabelis 3 võitu ja 6 kaotust. (Tabeliseis).