Pingelise avaveerandi, kus mõlemad meeskonnad olid hädas visketabavusega, võitsid tartlased 17:13. Poolajavileks jäi jõudude vahekord samaks ning Rocki eduseis oli 30:27. Tartu resultatiivseim oli esimesel mängupoolel vanameister Valmo Kriisa, kes tabas kolm kaugviset ja tõi 9 punkti, Kalevi poolel oli 9 silma kogunud Rain Veideman.

Kolmanda veerandi lõpuks kasvatas Rock oma eduseisu 44:37-le ning otsustav vahespurt tehti kodumeeskonna poolt viimase veerandaja esimese viie minutiga, kui edunumbrid kasvasid juba 12-le punktile (56:44). Kalev küll üritas, kuid enam ohtlikult lähedale ei jõudnudki.

Hooaja alguses Tallinnas saadud kaotuse (57:68) eest revanši võtnud Rocki resultatiivseim oli Kriisa 12 punktiga. Janar Talts viskas 11 ja Augustas Peciukevicius 9 silma. Oma põhimehe ehk Frank Elegarita mänginud Kalevi poolel tõid Veideman 13, Reinar Hallik 11 ja Scott Machado 10 punkti.

Turniiritabelis hoiab Kalev/Cramo jätkuvalt esikohta 16 võidu ja 4 kaotusega, TÜ/Rock on teine 17 võidu ja 5 kaotusega.