Avapoolaja võitis Rapla 46:44. Üleplatsimehena lõpuks 33 punkti visanud Rasham Shuarez tõi esimese 20 minutiga 17 punkti. Teisel poolajal jätkas ta sisuliselt samas tempos, kolmesed mängu lõpuks 7/12.

Valga-Valka poolel viskasid võrdselt 20 punkti Ivars Žvigurs ja Reinis Strupovics.

Eelinfo:

18 võitu ja 11 kaotust saanud Rapla läheb kindlustama kolmandat kohta. Lähim ohustaja TTÜ on neist kahe võidu kaugusel. Viimasest viiest mängust kolm võitnud Rapla on märtsis andnud kõva lahingu ka turniiritabeli kahele paremale - nii Tartu Ülikoolile (65:68) kui BC Kalev/Cramole (77:80) kaotati vaid kolme punktiga.

TLÜ/Kaleviga kuuendat kohta jagav BC Valga-Valka (10-19) vajaks samuti võidulisa, sest lisaks kalevlastele on oht mööda lasta ka Rakvere Tarvas (9-21).