Kohtumine algas siiski tasavägiselt ning avaveerand kuulus TTÜ-le 23:19, kuid poolajale läks möödunud hooaja pronksimeeskond juba kaheksapunktilises eduseisus.

Teine poolaeg kuulus Tarvale juba täielikult. Kolmandaks veerandiks oli eduseis 60:48. Neljandal veerandajal kasvas vahe pidevalt ning lõpuks võeti ülikindel 25-punktiline võit.

TTÜ oli terve kohtumise hädas Rakvere maa-ala kaitsega ning ei suutnud vastastele kaugviskejoonelt mingit peavalu tekitada - 25 viskest läbisid korvirõnga vaid 3.

Kohtumise lõpuks oli üleplatsimeheks Rait Keerles, kes tõi 20 punkti ja 10 lauapalli. Giedrius Gustas lisas 18, Juris Umbraško 15 ja Kristo Saage 11 punkti. TTÜ-le tõi Andrew Arnold 19 punkti, Kiur Akenbärg ja Kristo Makke lisasid 11.

Mõlemal meeskonnal on tabelis kirjas nüüd võit ja kaotus.