Mängu esimene poolaeg oli tasavägine ning kumbki meeskond ei suutnud kontrolli enda kätte haarata. Pärast esimest veerandaega juhtis Valga-Valka 21:18, poolajaks oli nelja silmaga ees TTÜ 38:34.

Pärast kolmandat perioodi oli TTÜ eduseis 10-punktiline, 65:55. Viimane veerandaeg kujunes aga tõeliseks thrilleriks. Veel 5.47 enne veerandi lõppu juhtis TTÜ 17 punktiga (79:62) ning 2.43 enne lõppu olid TTÜ edunumbrid 85:70. Kuid siis võttis mängu üle Kristo Saage. Vähem kui minutiga viskas Saage 10 punkti ning veel tänu Valmo Kriisa vabavisetele jõudis Valga 1.12 enne lõppu nelja punkti kaugusel (84:88).

TTÜ mängis lõpumomentidel väga lohakalt (viimase kahe minutiga 4 pallikaotust) ning 35 sekundit enne lõppu tabas Valga kahepunktiviske, viigistades seisu 90:90-le. TTÜ järgmine rünnak luhtus ning Valga-Valkal oli veel võimalus võtta võit normaalajal, ent viimase sekundi visked korvi alt ei tabanud ning niimoodi suundutigi lisaajale.

Lisaajal sai külalistel jaks otsa. Veel kolm minutit enne lõppu olid tablool viiginumbrid 94:94, aga siis läks TTÜ vaikselt eest ära ja võitis lõpuks 103:96.

TTÜ resultatiivseim oli Toomas Raadik 23 punktiga. Kiur Akenpärg ja Corey Raley-Ross tõid 18 silma. Saage oli mängu resultatiivseim 25 punktiga, Edgars Krumins toetas külalisi 21 silmaga.

TTÜ tõusis tänasega seitsmendaks 8 võidu ja 16 kaotusega. Valga-Valka/Maks&Moorits (7-16) on kaheksas.