BC Valga-Valka/Maks&Moorits - Latvijas Universitate 66:81 (19:24, 16:16, 12:26, 19:15)

Külalismeeskond Läti Ülikool hoidis avaveerandil initsiatiivi ja kolmel korral oli nende eduseis seitsmepunktiline. Vladimir Bulatovic vähendas Valga-Valka jaoks vahe aga viiele punktile ning Timo Eichfussi vabavisete järgselt juhtisid võõrustajad kolme minuti möödudes pärast teise veerandaja algust 28:26. Vastased tegid seejärel 9:2 spurdi, kuid kodumeeskond püsis ühe viske kaugusel. Poolajaks viis Rendijs Feikners Läti Ülikooli 40:35 juhtima.

Dupree McBrayer vähendas kolmanda veerandaja alguses Valga-Valka kaotusseisu 37:40 peale, aga sealt edasi lagunes meeskond koost. Läti Ülikool tegi 14:3 spurdi ja Renars Birkansi lähiviskest oli peagi seis 59:41 ja viimane neljandik algas külaliste 19-punktilisest eduseisust. Emils Kruminši ja Bulatovici kaugvisete toel õnnestus Valga-Valkal viie minuti möödudes veel 14 punkti kaugusele tulla ja Eichfuss vähendas vabavisetest kaotusseisu kümnele punktile. Mõned hetked hiljem langes Eichfuss viie veaga aga pingile, vastased tegid 7:0 spurdi ja võitjas enam kahtlust polnud.

Visketabavuses jäi Läti Ülikool 44% - 30% peale. Lauavõitlus kuulus samuti Läti Ülikoolile 45:43 (ründelaud 15:13 Valga-Valkale) ja korvisööte anti rohkem 19:14. Pallikaotuseid tegi Valga-Valka rohkem 16:12.

Rendijs Feikners viskas Läti Ülikooli parimana 17 punkti. Renars Birkans lisas 16 silma ja 12 punkti, 6 lauapalli ja 5 korvisöötu sai kirja Karlis Zunda. Edvards Reinis Mežulis tegi kaksikduubli 11 punkti ja 11 lauapalliga ning Anrijs Miska kogus 10 punkti.

Valga-Valka resultatiivseimad olid Emils Kruminš ja Filipp Gafurov 14 punktiga, kellest viimane võttis ka 8 lauapalli. Vladimir Bulatovic järgnes 12 punkti ja 10 lauapalliga, Timo Eichfuss tõi 8 punkti, võttis 6 lauapalli ja andis 7 korvisöötu ning Julii Kalinin lisas 7 punkti. William Kenneth Wise III nimele jäi 6 punkti ja Dupree McBrayer kogus 5 punkti. Mängus ei teinud erinevatel põhjustel kaasa Rain Raadik, Ricards Daniels Vanags, Davis Denafs ja Rodrigo Bumeisters.

Eesti-Läti korvpalliliigas toimub järgmine mäng teisipäeval, 7. jaanuaril, kui BC Kalev/Cramo võõrustab VALMIERA GLASS VIA-t.