Viigiseisu 68:68 nähti Raplas toimunud kohtumisel veel 1.12 enne lõppu. Raido Roos tabas seejärel kaugviske (71:68), Rapla kapten Andre Pärn vähendas vahe minimaalseks (70:71), Reimo Tamm viskas 73:70 ning lõppskoor kujunes Renato Lindmetsa ja Roosi vabavisetest.

Rapla oli lõpusekunditel lähedal veel tõelisele imele - pöörata viie sekundiga viiepunktiline kaotusseis võiduks. Viis sekundit enne lõppu tabas Martin Paasoja kolmese, hetk hiljem tegi Sven Kaldre vaheltlõike, põrgatas kolmesejoone taha, pääses viskele, ent sai kulbi.

Avaveerandi oli Kalev võitnud 20:10, esimese poolaja 38:28 ning viimasele veerandile mindi vastu külaliste 58:53 juhtimisel.

Võitjate parimana viskas Tamm 18 punkti ja korjas 6 lauapalli. Michael Hart toetas Kalevit 13 silmaga, Ringmets sai kirja 10 punkti. Rapla resultatiivseim oli 19 punktiga Martin Paasoja, 17 punkti ja 9 lauapalliga hiilgas sloveenlane Ziga Fifolt, 10 punkti viskas Rait-Riivo Laane.

Mäng täispikkuses.

Lisaks Tallinna Kalevile ja TYCO Raplale olid Alexela korvpalli meistriliigas võistlustules ka KK HITO ning Valga/Maks & Moorits. Oma võitude arve liigas avas selle mänguga Valga, võites Ida-Virumaa meeskonda 70:55