Avapoolaja 44:46 kaotanud Rock pani paremuse maksvusele teisel mängupoolel, mis võideti 38:18.

Kuus kaugviset (13-st) tabanud Valmo Kriisa oli tartlaste parim 22 punktiga. Vincent Simpson lisas 19 silma. Taas oli rivis ka Marek Doronin, kes sai mänguaega 8 minutit ning viskas 2 punkti. Valga poolel kogus Miguel Ortega parimana 16 punkti ja 8 lauapali.

Rocki peatreeneri Gert Kullamäe sõnul sai teisel poolajal otsustavaks tihedam kaitse. „Esimesel poolajal mängis Valga väga hea mängu – viskasid sisse ja olime nendega kaitses hädas. Teisel poolajal saime kaitse aktiivsemaks ja pidama. Kokkuvõttes tubli töö poiste poolt ja tasuks põhiturniiri esimene koht.“

Räsitud koosseisuga Rockil puudusid nii eilses Kalev/Cramo mängus rangluu murdnud Augusta Peciukevicius kui seljavalude tõttu puhkust saanud Tanel Kurbas.