Rock haaras mängohjad enda kätte esimese veerandi viiendal minutil 7:6 juhtima minnes ega vaadanud enam kordagi tagasi. Avaveerand võideti 22:11, poolaeg 42:23 ja kolmas neljandik 62:39.

Võitjate parim oli Augustas Peciukevicius 14 punkti ja 7 lauaga, 12 silma lisasid Joosep Toome ja Vilmantas Dilys, 11 punkti Valmo Kriisa, 10 punkti said kirja Saimon Sutt ja Janar Talts.

Pärnakatest jõudis ainsana kahekohalise arvu punktideni 12 silma toonud Elgar Tamsalu.

Liigatabelis tõusis Rock 26 võitu ja 2 kaotusega Kalev/Cramo kõrvale. Paremus omavahelistes mängudes annab eelise hetkel Cramole.

Homme on Rocki vastaseks Aivar Kuusmaa juhendatav TYCO Rapla. See mäng algab Raplas kell 19.30. Pool tundi varem algab Valgas kohtumine Valga/Maks&Moortisa ja BC Kalev/Cramo vahel.