„Kuigi me eksisime palju, suutsime siiski mängu kontrollida ning viskasime hästi sisse,“ rääkis TTÜ peatreener Tiit Sokk.

Tasavägist kohtumist jätkus vaid mõneks esimeseks minutiks. Seisult 6:6 tegi kodumeeskond TTÜ 17:2 vahespurdi, juhtides esimese veerandaja lõpuks 24:11. Teisel kümnendil mängisid meeskonnad juba võrdsemalt, kuid TTÜ eduseis püsis kindlalt, võites poolaja 41:29.

Pärast poolajapausi jätkus mäng kodumeeskonna vedamisel. Rapla poolt teele saadetud viskeid ei tahtnud kuidagi teed korvi leida. TTÜ seevastu jätkas vanas rütmis, juhtides enne otsustavat kümmet minutit 60:32. Viimasel veerandajal oli mäng taaskord tasavägisem, kuid initsiatiiv ja kohtumise kontroll oli täielikult TTÜ valduses. Lõpusireeni kõlades olid tablool TTÜ edunumbrid 76:50.

„Täna oli TTÜ selgelt parem meeskond. Nad dikteerisid mängu algusest lõpuni. Kõik käis nende soovi järgi,“ sõnas Rapla mänedžer Jaak Karp.

TTÜ poolelt jõudsid kahekohalise arvu punktideni neli meest, kellest resultatiivseim oli 12 punkti toonud Jaan Puidet. Joonas Järvelainen ja Kristjan Keres lisasid mõlemad 11 ning Erik Keedus 10 silma. Rapla suurim korvikütt oli Rait-Riivo Laane, kes viskas 12 punkti. Teda toetasid Oliver Metsalu ja Sven Kaldre, mõlemad 10 punktiga.