Viimastel minutitel olid TalTechil head võimalused ka juhtima minna, aga kui Gregor Arbeti viimase minuti kolmene välja arvata, jäädi rünnakul hätta.

Ogrele tõid võidu Rihards Zebergsi ja James Batemoni vabavisked. Viis sekundit enne lõppu tekkis Sten Olmrel koht vabalt kolmest panna, aga tagamehe vise läks kindlalt mööda.

TalTechi resultatiivseim oli 16 punktiga Joonas Järveläinen, 14 punkti lisas Oliver Metsalu. Võitjate kasuks tõid nii Kristaps Dargais kui ka James Batemon 16 punkti.

Mäng täispikkuses:

TalTech on 23 mängust saanud kaheksa võitu, mis annab 10. koha. Kui jaanuaris kaotati kõik neli kohtumist, siis veebruaris võideti see-eest kõik kolm eelmist mängu. Esmalt alistati 76:73 Jurmala ning edasi alistati 12 punktiga nii Liepaja kui ka Latvijas Universitate.

Ogre jätkab liidrikohal ning 24 mängust kaotanud vaid ühe. See juhtus 29. detsembril Riia VEFi vastu (70:88).

Hooaja esimese omavahelise mängu võitis Ogre 98:79.

Päeva esimeses matšis alistas Valmiera võõrsil 82:72 Läti Ülikooli.