Poolaja võitis kodumeeskond TTÜ vaid 46:44, ent oluliselt lustlikum käik pandi sisse kolmandal veerandajal. Kiur Akenpärg tõi võitjatele tulemuslikumana 23 punkti, tema kaugvisked 6/10. Toomas Raadik lisas 18 ja Joonas Järveläinen 16 punkti. Meistriliiga oktoobrikuu parimaks mängijaks valitud Sten Olmre oli üsna lähedal kolmikduublile - 11 punkti, 8 korvisöötu, 8 lauapalli.

Tarva resultatiivseimaks osutus 20 punktiga Justin Baker, kes sai kätte ka 14 lauapalli. Timo Eichfuss lisas 17 punkti. Vigastustega olid eemal Mario Paiste ja Oliver Metsalu.

vv 74 vs 64 %

TTÜ tõusis 5 võidu ja 1 kaotusega liigatabelis teisele kohale, mööda Raplast. Tarvas on 2 võidu ja 3 kaotusega kuuendal kohal.

Eelinfo:

TTÜ jagab liigas nelja võidu ja ühe kaotusega teist kohta, Tarvas on kahe võidu ja kahe kaotusega paar astet madalamal.

Tarva loots Andres Sõber kiitis viimases Basket TV saates TTÜ tagamängijat, liiga oktoobrikuu parimaks mängijaks valitud Sten Olmret. "Eelmisel hooajal võitsime me TTÜ-d seitsmel korral, aga nüüd, kui (Rait-Riivo) Laane asemel on Olmre, saab meil nendega raske olema. Rapla vastu ta juba näitas, mida oskab," sõnas Sõber, kelle arvates peaks Olmre kindlasti tulevikus Eesti koondisse kuuluma.