Kalev võitis seejuures avaveerandi 15:11, asus poolajavileks juhtima 40:38 ja oli ka kolmanda perioodi järel ees (61:58). Otsustava neljandiku alguses tegi aga kodumeeskond vahespurdi ja pääses juba kümne punktiga (83:73) ette ning Kalev enam mängu päästa ei suutnudki.

Tartu parim oli kuus kaugviset (9-st) tabanud Vytenis Cizauskas 30 punkti ja 7 resultatiivse sööduga. Kaksikduubli teinud Carl Engström lisas 14 silma ja 13 lauapalli. Kahekohalise punktiskoori kogusid ka Märt Rosenthal (11), Janar Talts ja Tanel Sokk (mõlemad 10).

Jätkuvalt peatreenerita oleva Kalev/TLÜ resultatiivsemad olid Bambale Osby ja mängiv treener Reimo Tamm võrdselt 13 punktiga. Bamba Fall viskas 11 silma ja võttis 10 lauapalli.

Tartlased on nelja võidu ja nelja kaotusega neljandal kohal, Kalev/TLÜ (4-5) on vahetult nende järel viiendal real.