Valga võitis avaveerandi 22:20 ning tasavägiselt jätkus ka teine veerand, mille lõpuks juhtis Tartu meeskond debütant Forrest Robinsoni viimase sekundi kaugviskest 42:39. Otsustava vahespurdi tegid tartlased teise poolaja esimese kuue minutiga, mil vahe kasvatati juba 21-punktiliseks.

Tartu resultatiivseim oli 208-sentimeetrine Robinson 21 punkti ja 8 lauapalliga, Janar Talts lisas 19 ja Dominykas Milka 13 punkti. Valga poolel viskas 7-st kolmesest kolm tabanud Kristo Saage resultatiivseimana 13 punkti.

Nii Valga kui Tartu tulid mängule täisedu pealt - Valgal oli hooaja alustuseks kirjas koguni neli võidupunkti, Tartu pani sellele vastu küll "vaid" kaks, kuid see-eest algas nende hooaeg magusa triumfiga BC Kalev/Cramo vastu.