Tasavägiselt kulgenud avaveerandi kallutas Ventspils enda kasuks 24:20. Poolajaks oli juba külaliste edu 55:39. Mängu võitja otsustati lõplikult ära kolmandal veerandajal, kui Ventspils viskas 32 punkti "väikse" Kalevi 17 vastu.

Ventspilsi suurim punktiskoorija oli Maris Gulbis 21 silmaga, Wesley Lamar Washpun lisas 17 ja Ryan Shanahan Luther 16 punkti. Hea mängu tegi ka Timothy Neocartes Shorts Ii, kes viskas 11 silma ning jagas kaheksa resultatiivset söötu.

Tallinna Kalev/TLÜ mängumees Karl-Johan Lips kerkis 23 punktiga üleplatsimeheks. Michael Buchanan panustas 22 silmaga, kahekohalise punktiarvuni jõudis veel Ronald Mcghee (12).

Võõrustajatele oli see kuue võidu kõrvale 14. kaotuseks. Ventspils jätkab 15 võidu ja viie kaotuse peal.