Võitjate suurimaks skooritegijaks kerkis ameeriklasest tsenter Michael Buchanan 26 punktiga. Lisaks võttis ta maha 18 lauapalli, andis 5 resultatiivset söötu ja blokeeris 5 viset. Karl Johan Lips lisas 24 ja Mareks Jurevicius 17 punkti. Läti Ülikooli poolelt vastas Renars Birkans 18 punktiga.

Mäng täispikkuses:

Kalev/TLÜ on 6 võidu ja 16 kaotusega tabelis 12. kohal, Läti Ülikool on 4 võidu ja 18 kaotusega 13. positsioonil.

Rapla Avis/Utliltas jäi võõrsil 74:96 alla Ventspilsile. Rapla võitis küll poolaja 50:45, aga kolmas veerandaeg kaotati 11:28 ja neljas periood 13:23.

Rapla resultatiivseim oli Rait-Riivo Laane 18 punktiga, 17 silma jäi Indrek Kajupanga arvele. Võitjate kasuks tõi Maris Gulbis 17 punkti.

Rapla on 11 võidu ja 12 kaotusega tabelis viiendal kohal, Ventspils on 17 võidu ja 6 kaotusega neljas.