Riia VEF läks kohtumist algusest juhtima, kui esimene veerandaeg võideti 24:13. Teisel veerandajal suurendas Läti klubi eduseisu ning poolajale mindi 52:30 eduseisus.

Pärast pausi jätkus mäng sarnase mustriga ning kolmanda veerandaja võitis VEF 27:17. Viimasel veerandil viskas Tallinna Kalev üheksa punkti VEF-i 16 vastu.

Võitjate resultatiivseimana viskas Arturs Ausejs 18 silma. Talle järgnesid Artis Ate, Andrejs Grazulis ja Klavs Cavars, kes viskasid vastavalt 17, 16 ja 14 punkti. Grazulis sai kirja kaksikduubli, kuna võttis ka 10 lauapalli.

Tallinna Kalevi resultatiivseim oli Bamba Fall, kes sai samuti kirja kaksikduubli, kui viskas 16 silma ja võttis 10 lauapalli.

Tänases viimases kohtumises teenis Rapla Avis Utilitas võõrsil 79:69 (14:23, 19:20, 31:11, 15:15) võidu Jekabpilsi võistkonna üle.

Rapla parimana viskas Rain Veideman 19 punkti ja jagas viis korvisöötu. Ervin Jonats ja Hunter Mickelson said mõlemad kirja 14 silma ja seitse lauapalli. Jekabpilsi parimaks kerkis Jurijs Aleksejevs, kes panustas meeskonda 15 punkti ja 14 lauapalliga.

Tallinna Kalev/TLÜ kohtub järgmisel laupäeval kodus BC Valga-Valka/Maks&Mooritsaga. Rapla võõrustab pühapäeval BK Jurmalat.