TIPPHETKED | Täielik täppistöö! Pärnu alistas tähtsas mängus Kalev/TLÜ ja tõusis viiendaks

 (18)
Treenerite kommentaarid

Alexela korvpalli meistriliigas peeti täna play-offi asetust silmas pidades tähtis vastasseis pealinnas, kui Tallinna Kalev/TLÜ võõrustas Pärnu Sadamat. Külalised võtsid 75:68 võidu ja tõusid turniiritabelis Kalevist mööda viiendaks. Seejuures oli seitsmepunktiline võit Pärnu jaoks ülitähtis, sest see annab neile omavahelistes mängudes punktise eelise.

Pärnakate parim oli 21 punkti visanud Saimon Sutt, 17 silma lisas Mihkel Kirves. Lauavõitluse 28:43 kaotanud kalevlaste resultatiivseim oli kaksikduubli teinud Bamba Fall 17 punkti ja 11 lauaplliga.

Pärnul on nüüd tabelis 10 võitu, ühe mängu vähem pidanud TLÜ/Kalevil 9 võitu (Tabeliseis). Omavaheliste mängude seis on viigis 2:2, kuid korvide vahe annab punktise eelise Pärnule.

Pärnul jääb mängida vaid teisipäeval (10.04) võõrsil Raplaga; Kalev/TLÜ-l aga teisipäeval G4S Noorteliiga ning tuleval laupäeval (14.04) võõrsil samuti Raplaga.

Viiendana lõpetanud meeskond kohtub play-offis Valga/Valka Maks&Mooritsaga (4. koht) ja kuues meeskond Rapla Avis Utilitasega (3.).

Treenerite kommentaarid:

Seotud lood:

Meistriliigast üldiselt:

Põhiturniir saab läbi 14. aprillil. Play-off'i pääseb kuus paremat, põhiturniiri kaks edukamat saavad otse poolfinaali. Alexela KML ja Saku I liiga üleminekumängud peetakse 24. ja 27.aprillil.

Veerandfinaalid mängitakse vahemikus 17.-29. aprill, poolfinaalid 1.-12. mai, pronksiseeria 14.-23. mai ning finaalseeria 15.-30. mai.