Võitjate parimad olid Egert Haller 18, Sten Saaremäel 13 ning Devin Lee Harris ja Tormi Niits 11 punktiga. Kaotajatele tõid Hendrik Eelmäe 20 ning Tomas Balciunas 19 silma.

Turniiritabeli Eesti poolel on Tarvas nüüd viie võidu ja seitsme kaotusega viies. Tartu hoiab viie võidu ja kaheksa kaotusega kuuendat positsiooni.

Enne mängu:

Rakvere on saanud 11 mängust neli võitu. Viimati võõrustati TalTech-i ning leppida tuli 70:79 kaotusega. Esimesed kolm veerandaega kuulusid kõik TalTechile, aga Rakvere püsis mängus ja jõudis 3.18 enne lõpuvilet kahe punkti kaugusele. Indrek Kajupank tabas kaks olulist kaugviset TalTechi poolelt ja ühe korvi kaugusele kodumeeskonnal enam ei õnnestunud tulla. Kristaps Gluditis viskas Rakvere eest 24 punkti ja sai kätte 4 lauapalli, Devin Harris järgnes 12 punkti ja 5 korvisööduga, kirjutab basket.ee.

Kristaps Gluditis on Rakvere parimana visanud keskmiselt 15,7 punkti. Riley Hayes on võtnud 7,1 lauapalli, Devin Harris andnud 5,0 korvisöötu ja teinud 2,0 vaheltlõiget ning Kaido Saks teinud 0,4 viskeblokeeringut mängu kohta.

Tartu on 12 mänguga viis võitu kogunud. Eelmises mängus heideldi võõral väljakul Avis Utilitas Raplaga ning kohtumine lõppes kindla 69:103 kaotusega. Poolajaks oli kaotusseis 26:55 ning viimase neljandiku eel oli Rapla 39 punktiga peal. Neljas veerandaeg kuulus lohutuseks Tartule 26:21. Hendrik Eelmäe tõi Tartu poolelt 14 punkti, Toomas Raadik lisas 13 silma ja 6 lauapalli.

Hendrik Eelmäe on Tartu parimana visanud keskmiselt 12,4 punkti ja andnud 2,8 korvisöötu. Tomas Balciunas on võtnud 7,4 lauapalli, Robin Kivi teinud 1,3 vaheltlõiget ja Sverre Aav 0,2 viskeblokeeringut mängu kohta.

Hooaja esimese omavahelise mängu võitis Rakvere 93:72.