TIPPHETKED | Rakvere Tarvas jätkas Eesti-Läti liigas suurepärase hooga

 (1)
Lisatud ka täispikkuses mäng!

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas teenis turniiritabelisse järjekordse võidu Rakvere Tarvas. Rakvere klubi alistas sel korral koduväljakul 76:67 Läti Ülikooli.

Lätlased osutasid Tarvale visa vastupanu ning kodumeeskonnal õnnestus kohtumine enda kasuks kallutada alles viimase veerandajaga, mis võideti 24:12.

Tarva mänguvankrit vedas taaskord Kristo Saage, kelle arvele kogunes 22 punkti. Devin Lee Harris lisas 19 punkti. Kaotajate parim oli Renars Birkans 15 punktiga.

Turniiritabelis on Tarvas 11 võidu ja 9 kaotusega seitsmendal kohal. Läti Ülikool on 6 võidu ja 15 kaotusega 13. positsioonil.

ENNE MÄNGU:

Rakvere on 19 mänguga kümme võitu kogunud. Möödunud kuul oldi kolmel korral võistlustules ning alistati võõrsil 87:74 skooriga VALMIERA GLASS VIA kui ka BC Valga-Valka/Maks&Moorits. 95:86 võit teeniti TALTECH-i üle. 3. veebruaril kohtuti Pärnu Sadamaga, kellelt tuli vastu võtta 75:94 kaotus.Thomas Theddus Hamilton IV on meeskonna parimana visanud keskmiselt 15,0 punkti ja võtnud 6,3 lauapalli. Devin Lee Harris on andnud 5,1 korvisöötu.

Latvijas Universitate on 20 mänguga kuus võitu kogunud. Jaanuari ja veebruari esimeses mängus saadi BC Valga-Valka/Maks&Mooritsast jagu vastavalt 15 ja üheksa punktiga. Neljas vahepealses mängus tuli alla vanduda Tartu Ülikoolile, BC Kalev/Cramole, BK Ogrele ja BK Ventspilsile. Renars Birkans on meeskonna parimana visanud keskmiselt 11,3 punkti ja andnud 5,5 korvisöötu. Karlis Zunda on võtnud 5,3 lauapalli.

Hooaja esimese omavahelise mängu võitis Rakvere 86:78.