TIPPHETKED | Rakvere Tarva mõru kaotus ja Tartu suur võit muutis Eesti-Läti liiga tabelit oluliselt

 (14)

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas kaotas Rakvere Tarvas kodus Jurmalale 72:81. Et Tartu Ülikool võitis samal ajal kodus TalTechi 100:66, tõusis Tartu kaheksandaks ja lükkas Rakvere play-off'i kohalt välja.

Rakvere resultatiivseim oli Egert Haller 16 punktiga, Jurmala poolt viskas Ervins Jinats samuti 16 punkti.

Rakvere - Jurmala kohtumine täispikkuses:

Tartu võidumängus TalTechi üle viskasid Robert Valge ja Adomas Drungilas 18 punkti, TalTechile tõi Joonas Järveläinen 29 silma.

Tartul ja Rakverel on nüüd mõlemal 10 võitu ja 14 kaotust, Tartule annab eelise paremus omavahelistes mängudes. Mõlemal on jäänud pidada veel kaks mängu. Tartu kohtub kodus Liepaja (3-20) ja võõrsil Valmieraga (7-17), Rakvere läheb võõrsil vastamisi Ventspilsi ja kodus Raplaga.

Nädalavahetusel Ogret üllatanud Jurmala tõusis 11 võidu ja 11 kaotusega kuuendaks. TalTech on 7 võidu ja 18 kaotusega 12. positsioonil.

Lisaks kohtusid Eesti-Läti liigas kolmapäeval Liepaja ja Läti Ülikool, võõrsil jäi 107:77 peale Läti Ülikool.

Kui valitsus otsustab neljapäeval koroonaviiruse ohu tõttu keelata kõik enam kui 100 osalejaga sündmused, võisid tänased matšid olla selle hooaja viimased, kuhu lubatakse pealtvaatajaid.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!