Võitjate resultatiivseim oli Linards Jaunzems 19 punktiga, Märt Rosenthal lisas 17 punkti. Mõlema mehe arvele kogunes ka seitse lauapalli. Robert Valge ja Edon Maxhuni panutasid võitu 12 silma, kaksikduublile oli lähedal Mihkel Kirves (10 punkti, 8 lauapalli).

Kalevlaste resultatiivseimad olid 15 punktiga Karl-Johan Lips ja Parker Van Dyke. Brandis Raley-Ross lisas 12 silma.

Sel hooajal juba neljandat korda Kalev/TLÜ alistanud Pärnu saldoks on 17 võitu ja kaks kaotust. Pealinnaklubi sai kolme võidu kõrvale 17. kaotuse.

ENNE MÄNGU:

Tallinna Kalev/TLÜ - Pärnu Sadam
31.01.2021, kell 17:00, Tallinn, Sõle Spordikeskus
Ülekanne: Delfi TV

Kalev/TLÜ on 19 mänguga saanud kolm võitu. Viimati kohtuti BC Kalev/Cramoga ning leppida tuli valusa 93:99 kaotusega. Tasavägise poolaja lõppedes oli Kalev/TLÜ haaranud 48:46 eduseisu ning otsustava neljandiku alguseks suurenenud vahe viiele punktile. 2.27 enne lõpuvilet oli Kalev/Cramo jaoks kaotusseis endiselt sama suur, kuid Martin Dorbeku kaug- ja Marcus Keene'i lähiviske toel võideldi lisaaeg välja. Seal oli Kalev/Cramo juba selgelt parem, kui tehti alustuseks 8:0 spurt ja võeti kokkuvõttes kuuepunktiline võit. Brandis Raley-Ross kogus Kalev/TLÜ poolelt 26 punkti, 10 lauapalli ja 9 korvisöötu. Karl-Johan Lips tõi samuti 26 punkti ja võttis 6 lauapalli.

Brandis Raley-Ross on Kalev/TLÜ parimana visanud keskmiselt 21,4 punkti ja andnud 5,3 korvisöötu. Samuel Timmins on võtnud 9,5 lauapalli, teinud, 1,5 vaheltlõiget ja 1,8 viskeblokeeringut.

Pärnu Sadam on 18 mänguga saanud juba 16 võitu. 23. jaanuaril oldi vastamisi Tartu Ülikool Maks & Mooritsaga ning kirja saadi kindel 91:67 võit. Pärnule kuulus poolaeg 50:37 ning viimaseks neljandikuks oli eduseis 19-punktiline. Tartul õnnestus veel veidi põnevust tagasi tuua, kuid Pärnu võitis ikkagi ka neljanda veerandaja ja nii kogu mängu 24 punktiga. Edon Maxhuni oli Pärnu resultatiivseim 21 punkti, 3 lauapalli ja 3 korvisööduga. Linards Jaunzems tegi kaksikduubli 20 punkti ja 11 lauapalliga.

Edon Maxhuni on Pärnu parimana visanud keskmiselt 18,5 punkti ja andnud 4,8 korvisöötu. Linards Jaunzems on võtnud 8,2 lauapalli, Märt Rosenthal teinud 1,7 vaheltlõiget ja Lauris Blaus teinud 1,0 viskeblokeeringut.

27. jaanuaril oli Pärnu taas vastamisi Tartu Ülikool Maks & Mooritsaga ning võeti 87:65 võit.

Omavahelistes mängudes on sellel hooajal Pärnu kolmel korral parem olnud vastavalt 98:92, 74:71 ja 93:55.