Pärnu asus avaveerandi lõpuks juhtima 16:13 ja võitis esimese poolaja 32:28. Kolmanda veerandi lõpuks pääses omakorda ette Tarvas 51:49, kuid viimase neljandiku lõpus tegid pärnakad vahespurdi ja juhtisid minut enne kohtumise lõppu juba 69:59. Seda vahet kodumeeskond enam tasa teha ei suutnud.

Mihkel Kirves oli Pärnu resultatiivseim 21 punkti ja 8 lauapalliga. Edon Maxhuni lisas 13 ja Märt Rosenthal 12 silma. Tarva poolel oli suurim korvikütt Devin Lee Harris, kes tõi 18 punkti ja võttis lisaks 8 lauapalli.

Pärnul on nüüd tabelis kaheksa võitu ja kaks kaotust, mis annab Eesti klubidest Kalev/Cramo (7-1) järel teise koha. Tarvas sai nelja võidu kõrvale viienda kaotuse ning langes Tartu Ülikooli (4-4) järele viiendaks.

Mängu eelvaade:

Rakvere alistas viimastes kohtumistes võõrsil Tartu Ülikool koguni 93:72 ja kodus TalTech 82:68. Enne seda saadi jagu ka Rapla Utilitasest ja Kalev/TLÜ-st, mis tähendab, et täna jahitakse juba viiendat järjestikust võitu.

Egert Haller on Tarva resultatiivseimana visanud keskmiselt 16,5 punkti, Kristaps Gluditis 14,75 silma. Riley Hayes on võtnud 6,0 lauapalli ja Devin Harris andnud 5,25 korvisöötu.

Pärnu on üheksast mängust võitnud seitse. Eelmises kohtumises võõrustati TalTechi ja kui hooaja esimeses omavahelises mängus saadi 69:65 võit, siis nüüd oldi paremad 77:69.

Edon Maxhuni on meeskonna parimana visanud keskmiselt 19,3 punkti ja andnud 5,9 korvisöötu. Linards Jaunzems on võtnud 8,5 lauapalli ning Märt Rosenthal teinud 2,0 vaheltlõiget ja 1,0 viskeblokeeringut.

Hooaja esimeses omavahelises mängus teenis Pärnu 81:69 võidu Rakvere üle.