Avapoolaja võitis kodumeeskond 46:38. Esimesed 20 minutit kulgesid üles-alla, nagu Ameerika mägedel. Avaveerand Rakverele 25:15, teine omakorda Pärnule 31:13. Teisel poolajal mäng stabiliseerus ja Pärnu suutis edu hoida.

Edvinas Šeškus tõi Pärnule 21 punkti, leedulane sai kätte ka 10 lauapalli. Mihkel Kirves lisas 17 punkti. Tarva poolel panustas 22 punkti Mario Paiste, lisaks jagas ta 7 korvisöötu.

Lauavõitlus Pärnule suurelt 45-30, miinuspoolelt pallikaotused 22-11.

Eelinfo:

15 võitu ja 14 kaotust saanud Pärnut lahutab neljandal kohal asuvast TTÜ-st vaid üks võit. Järgmisel kolmapäeval lähevad meeskonnad ka omavahel Tallinnas vastamisi.

Turniiritabeli kaheksas meeskond Tarvas (9-21) on omakorda tihedalt kannul Valga/Valkal ja TLÜ/Kalevil, kellel mõlemal on hetkel 10 võitu ja 19 kaotust.