Avaveerandit domineerisid selgelt külalised, kes alustasid 7:0 spurdiga ja lõpetasid esimese perioodi eduseisus 28:16. Pikale vaheajale mindi tartlaste juhtimisel 52:39. Kristjan Kitsing on visanud juba 21 punkti.

Teisel poolajal hoidis Tartu eduseisu ning Pärnut ohtlikult lähedale enam ei lasknudki. Kitsingu arvele kogunes lõpuvileks 30 punkti ja 11 lauapalli, samuti kaksikduublini jõudnud Carl Engström viskas 16 punkti ja võttis 16 lauda.

Pärnu parimad olid Saimon Sutt 19 punkti ning Mihkel Kirves 17 silma ja 11 lauapalliga.

Turniiritabelis hoiab Pärnu viie võidu ja seitsme kaotusega kuuendat kohta. Tartu on kuue võidu ja nelja kaotusega kolmas. Kaks paremat on Kalev/Cramo (11-0) ja Valga-Valka (8-3).