Mängu alustas paremini TTÜ võites esimese veerandaja 24:16. Seejärel sai ka Pärnu asjad jooksma ning poolajaks mindi omakorda juhtima 47:44. Teine poolaeg nii suuri kõikumisi enam sisse ei tulnud ja oma tahtmise sai Pärnu.

Võitjate tulemuslikumad olid Domagoj Bubalo 19 punkti ja 10 lauapalliga ning Edvinas Šeškus 18 punkti, 9 lauapalli ja 6 korvisööduga. Hea mängu tegi ka Mihkel Kirves, kelle saldo oli 11+7+6.

TTÜ resultatiivseim oli Pärnu klubi kasvandik Toomas Raadik 19 punktiga, Joonas Järveläinen lisas 13 silma. Kolme võiduni mängitav seeria jätkub pühapäeval Tallinnas.

Vaaata kohtumise tipphetki:

Eelinfo:

Pärnu Sadam ja TTÜ mängisid põhiturniiril neli korda, millest kolmel korral olid paremad pärnakad (85:71, 76:67, 82:79) ja ühel Tehnikaülikooli mehed (89:71).