Kalev kaotas avaveerandi 15:20, ent spurtis esimese poolaja lõpuks ette 34:30 ja kasvatas kolmanda veerandaja lõpuks edu kümnepunktiliseks (53:43). Sellega polnud aga mäng kaugeltki veel tehtud, sest poolteist minutit enne lõpusireeni jõudis Rapla vaid punkti kaugusele (69:70). Siis viskas aga Cedric Simmons kaks korvi järjest ja kalevlased enam edu käest ei andnud.

Kalevlaste resultatiivsemad olid Rain Veideman 15, Branko Mirkovic ja Erik Keedus võrdselt 13 ning Vitali Ljutõtš 12 punktiga. Rapla tulemuslikum oli Domen Bratoz 16 silmaga, Martin Paasoja lisas 13 punkti.

Kalev hoiab 27 võidu ja 3 kaotusega liigatabelis teist kohta, Rapla on 15 võidu ja 9 kaotusega kolmas.

Meeskondade esimene omavaheline kohtumine sel hooajal oli lõppenud Rapla 82:66 võiduga.