Pärnu haaras kohe avaveerandil juhtohjad ja hoidis eduseisu kindlalt enda käes. Kolmanda veerandaja järel juhtis Pärnu 67:46. TTÜ pingutas viimasel veerandajal kõvasti, kuid lõpuks jäi vaheks ikkagi kümme punkti.

Võitjatele tõid Mihkel Kirves 17 ning Saimon Sutt ja Karl-Martin Kask 12 punkti. Kaotajate edukamad olid Levi Martin Giese 11 ning Toomas Raadik ja Matthias Tass 10 silmaga.

Turniiritabelis on Pärnu kuue võidu ja kaheksa kaotusega viies ning TTÜ kahe võidu ja kümne kaotusega seitsmes.

Enne mängu:

Hooaega nigelalt alustanud TTÜ on suutnud viimased kaks mängu võita - meistriliigas alistati lõpusekundite mängus Valga, Balti liigas suruti võõrsil selili Valmiera.

Pärnu on samal ajal kaotanud kolm kohtumist jutti: järjest on alla jäädud Raplale, Tartule ning taas Raplale.

Meistriliiga tabelis on Pärnus viis võitu ja kaheksa kaotust, TTÜ saldo on kaks võitu ja üheksa kaotust.

Kohtumine Pärnu spordihallis algab kell 18.00, Delfi TV toob kohtumise huvilisteni otsepildis.