Kalev/Cramo pani oma paremuse maksma eelkõige teisel poolajal, kui kolmas veerandaeg võideti 26:15 ning neljas 36:16. Samas kohtumine algas paremini Tarva jaoks, kui teise veerandaja alguses juhiti koguni 14 punktiga. Poolajaks vähendas Kalev kaotusseisu siiski nelja silma peale (42:46).

Võitjatele tõid Kyle Vinales 20, Sten Sokk 18 ning Sander Raieste 16 punkti. Kaotajate parim oli Devin Lee Harris 22 silmaga.

Tartu Ülikool sai samal ajal kirja suure kaotuse, kui võõrsil jäädi 57:107 alla Riia VEF-ile.

Turniiritabelis on Kalev 21 võidu ja kolme kaotusega kolmas. Tarvas hoiab 12 võidu ja 11 kaotusega kuuendat kohta. Tartu on üheksa võidu ja 13 kaotusega üheksas ning Riia VEF 21 võidu ja kahe kaotusega teine.