Poolaja Rapla kaotas 43:48, ent teiseks poolajaks oli padruneid vähe rohkem. Teise 20 minutiga visati 56 punkti ja sellest piisas.

Meeskonna kaptenilt Indrek Kajupangalt 28, Dominique Hawkinsilt 20, Sven Kaldrelt 18 ja Hunter Mickelsonilt 16 punkti. Hawkins sai kirja ka 11 korvisöötu.

Vastaste resultatiivseim oli 30 punktiga Justin Lamont Johnson.

Rapla on turniiritabelis üheksas ja Liepaja eelviimane 14nes.

Eelinfo:

Raplal (7-10) oli hooaja esimeses omavahelises mängus Liepajaga (4-12) tükk tegu. Poolajaks juhiti kolme ja enne viimast veerandaega kuue punktiga, aga vastased olid endiselt tihedalt kannul. 6.17 enne lõppu pääses Liepaja kolme punkti kaugusele, ent seejärel õnnestus Raplal teha 7:2 spurt ja mõni minuti hiljem oli vahe juba 14 silma, millega võitjas enam kahtlust polnud. Nüüdseks Itaalia esiliigasse lahkunud Rain Veideman oli Rapla parim 21 punkti ja 8 korvisööduga. Liepajale tõi üleplatsimehena 29 punkti Justin Lamont Johnson.

Jaanuaris toimunud kohtumistes on Rapla alistanud võõrsil BC Valga-Valka/Maks&Moorits meeskonna 75:60 ja koduplatsil oldi napilt 77:74 üle Läti Ülikoolist. Loetud päevad tagasi võõrustati Riia VEF-i ning alles lõpuhetkedel pani Läti tippklubi oma paremuse maksma, võttes 77:71 võidu. Liepaja on käimasoleva kuul pidanud kaks mängu. Lisaajal jäädi 96:101 alla Betsafe Jurmalale ja viimastel minutitel võeti 91:98 kaotus vastu TALTECH-ilt.

Hunter Mickelson ja Dominique Hawkins on Rapla suurimad korvikütid, olles keskmiselt visanud 14,4 ja 13,9 punkti. Mickelsoni nimel on ka 7,1 lauapalli, Ervins Jonats järgneb 6,5 lauapalliga.

Liepaja eest on keskmiselt 23,1 punkti toonud Justin Lamont Johnson, kes on ühtlasi liiga parim skooritegija. Torrance Rowe järgneb 19,2 visatud punktiga. Taylor Hanif Bessick, kes viimased kaks mängu pole Liepaja eest kaasa teinud, on kogunud keskmiselt 8,3 lauapalli, sloveenil Andraz Kavasil on neid 6,0.