Kohtumise esimene pool oli väga tasavägine ning teise veerandi lõpuks oli seis 32:32 viigis. Kolmandal veerandil suutis Rapla 12-punktiga juhtima minna, kuid Kalev suuris lõpuveerandil vahe minimaalseks teha, kuid puudu jäi siiski vaid üks punkt.

Võitjameeskonna resultatiivseim oli Nolan Clessler 19 silmaga, temale järgnesid Domagoj Bubalo 13 ja Gert Dorbek 10 puntkiga.

Enne kohtumist:

Rapla on hetkel tabelis kolmas (10-8), Kalev/TLÜ Pärnu Sadama ees viies (8-9).

Hooaja esimeses omavahelises kohtumises 9. oktoobril kaotas Kalev/TLÜ kodus suurelt 56:78. Kristo Saagelt kodumeeskonna kasuks 19+4 rs, võitjate kasuks tõi Nolan Cressler 20 pt, Gert Dorbek 16+4+5, Maris Ziedinš 15+11 lp.

11. novembril aga võttis Kalev/TLÜ kodus revanši - 76:70. Tegu on vaat et seni ühe suurima üllatusega KMLis, sest Kalev/TLÜ sügisene seis polnud ei hiilgav ega stabiilne. Kusjuures selles mängus kaotas võitjameeskond laua 27-41.

Bamba Fall kogus 28+11 lp, Djordje Dzeletovic 17 pt, Saage 11+3+5; teisel poolel Cressler 22+9+8, Ziedinš 16+8 lp.