Kalev võitis tasavägise avaveerandi 20:17 ning alustas teisel neljandikul võimsat vahespurti, mille lõpuks kasvatati edu juba 21-punktiliseks (48:27). Poolajapausile mindi külaliste juhtimisel 48:29.

Kolmandal veerandil tegi omakorda Tartu eduka vahespurdi ning jõudis kaheksandaks minutiks üheksa punkti (52:61) kaugusele. Neljandiku lõpuks juhtis Kalev 12-ga, 66:54.

Kui mängida jäi kuus minutit, oli Tartu jõudnud Janar Taltsi kolmese ning Dominykas Milka ja Mandell Thomase lähivisete abil vaid kolme silma kaugusele (65:68). Lõpuminut algas Kalevi kahepunktilises (76:74) eduseisus ning kuus sekundit enne lõpusireeni viis Dorbeku kolmene tartlased ette 77:76. Kalevi viimasel rünnakul pani Talts esmalt Demonte Harperi viskele kulbi ning seejärel eksis Erik Keedus kaugviskel. Tartu võit oligi tõsiasi.

Ilma vigastatud Venky Joisita mänginud Tartu meeskonna parimana tõi Thomas 20 punkti, 8 lauapalli ja 7 resultatiivset söötu. Talts ja Milka viskasid mõlemad 15 punkti, Janari Jõesaar 13 silma. Kalevi resultatiivsemad olid Mark Tollefsen 17, Harper 14 ja Vitali Ljutõtš 11 punktiga.

Tartu Ülikool sai tabelisse esimese võidu, hooaja avamängus Avis Raplale alla jäänud Kalev/Cramol on võiduarve avamata ja kirjas 3 kaotust.