TTÜ oli veel neli minutit enne lõpusireeni 11-punktilises eduseisus (78:67), kuid viimasel kahel minutil jäädi lausa kuivale ja Raplal lasti kohtumine lõpetada 8:0 spurdiga.

Domen Bratoz tõi Rapla resultatiivseimana 18 punkti, võttis kaheksa lauapalli ja jagas kuus resultatiivset söötu. Indrek Kajupank lisas võitjate kontosse 15 ning Rasham Suarez ja Thomas van der Mars võrdselt 13 punkti. Viimane võttis ka 11 lauapalli.

TTÜ poolel oli parim Joonas Järveläinen 23 punkti ja kaheksa lauapalliga, Toomas Raadik tõi 17 silma ja võttis üheksa lauapalli.

TTÜ-l oli tänase mängu eel veel võimalus võidelda neljanda koha eest, kuid kaotus tõmbas sellele lootusele kriipsu peale ning play-offi avaringis on Pärnu Sadamal nende vastu koduväljakueelis. Rapla oli juba varem taganud endale kolmanda koha.