Kui avaveerand lõppes viigiliselt 17:17, siis poolajavileks pääsesid ette lauavõitlust valitsenud (26:14) kalevlased tulemusega 40:36. Kolmanda perioodi lõpuks kasvas külaliste eduseis seitsmepunktiliseks (60:53), kuid viimasel veerandil tegi Tartu võimsa lõpuspurdi ja võttis võidu.

Tartu resultatiivsemad olid leedukad Arnas Velicka ja Julius Kazakauskas vastavalt 32 ja 21 punktiga. Kazakauskas võttis ka kümme lauapalli. Kalev/TLÜ poolel kogus Joshua Nofflet 25 silma, Michael Kyre Buchanan viskas 16 punkti ja võttis 18 lauapalli.

Martin Müürsepa kommentaarid:

Priit Vene kommentaarid:

Meistriliiga play-offi asetus tekkis Eesti-Läti korvpalliliiga põhiturniiri alusel - kolmandal kohal lõpetanud BC Kalev/Cramo ja viiendaks jäänud TALTECH teenisid otsepääsme poolfinaali ning veerandfinaalides kohtuvad Tartu Ülikool (6.) ja Tallinna Kalev/TLÜ (10.) ning AVIS UTILITAS Rapla (7.) ja Pärnu Sadam (8.). Eesti-Läti liiga 14. positsioonil lõpetanud BC Valga-Valka/Maks&Mooritsal sel aastal play-off mängudele asja ei ole.