TLÜ/Kalev võitis Audentese Spordikeskuses peetud kohtumise avaveerandi 26:22, ent Rock alustas teist veerandaega 7:0 spurdiga ja hoidis eduseisu poolajavileni. Pikale vaheajale mindi tartlaste juhtimisel 48:40. Kolmandal veerandil kasvatas Rock järk-järgult oma edu ning neljandiku lõpuks oli seis 71:56. Otsustaval veerandajal läksid tartlased juba kindlalt oma teed.

Rocki resultatiivsemad olid täna Evaldas Žabas 22, Janar Talts 17 ja Gert Dorbek 16 punktiga. Kaksikduubli teinud Talts võttis ka 10 lauapalli. TLÜ/Kalevi suurim punktitooja oli Johnny Berhanemeskel 19 silmaga, kuid tema eksis kõigil viiel kaugviskel.

Laupäevase avamängu Tartus oli Rock võitnud kindlalt 87:56. Seeria kolmas mäng, mis võib jääda ka viimaseks, on reede õhtul Tartus.