TIPPHETKED ja FOTOD | Peatreenerina debüüdi teinud Martin Müürsepp pidi avamängus vastu võtma kaotuse

 (36)
Valga-Valkale magus võit!
TIPPHETKED ja FOTOD | Peatreenerina debüüdi teinud Martin Müürsepp pidi avamängus vastu võtma kaotuse
Peatreener Martin Müürsepp.Foto: Andres Putting

Hiljuti Tallinna Kalev/TLÜ peatreeneriks asunud Martin Müürsepp pidas uues ametis esimese kohtumise. Eesti korvpallilegendi jaoks kujunes uues ametis tehtud debüüt aga nukraks, kuna Kalev/TLÜ jäi Olybet Eesti-Läti liigas koduväljakul 84:88 alla Latvijas Universitatele.

Viimase veerandaja eel oli Kalev/TLÜ veel kahe punktiga eduseisus, kuid neljanda veerandaja lõpp kuulus selgelt külalistele.

Võitjatele tõid Renars Birkans 31 ning Karlis Zunda 17 punkti. Kalevile tõid Ronald Eric Mc Ghee Jr 14 ning Damarcus Jamaal Harrison ja Taylor Stafford 12 silma.

Turniiritabelis on Kalev/TLÜ nüüd üheksa võidu ja kaheksa kaotusega viies. Latvijas Universitate on viie võidu ja 11 kaotusega 11. positsioonil.

Eesti klubidest sai võidurõõmu aga tunda Valga-Valka/Maks&Moorits, kes seljatas võõrsil 85:66 Jurmala Betsafe'i. Valga-Valkale tõid Martin Jurtom 15 ning Stephen Brown ja Guntis Sipolins 14 punkti.

Turniiritabelis on Valga-Valka nelja võidu ja 12 kaotusega 14. kohal. Jurmala hoiab kümne võidu ja kümne kaotusega seitsmendat positsiooni.