Poolaja 50:37 võitnud Kalev tegi võimsa kolmanda veerandaja, kasvatades vahet veel 16 punkti võrra. Viimaseks kümneks minutiks enam pinget ei jagunudki ning Kalev võis selle muretult ühe punktiga kaotada.

Vitali Ljutitš viskas võitjate parimana 21 punkti ja korjas 7 lauapalli. 17 punktiga toetasid teda Mark Tollefsen (+7 lp) ja Rain Veideman, 13 punkti ja 7 resultatiivset söötu kogus Sten-Timmu SOkk, 11 punkti Cedric Simmons, 10 punkti Timo Eichfuss.

TTÜ edukamad olid Joonas Järveläinen 16, Nikola Vujovic 15 ning Sten Olmre ja Toomas Raadik kumbki 13 silmaga.

Kalev/Cramo hoiab tabelis 25 võidu ja 3 kaotusega teist kohta. Tartul on liidrina kirjas 24 võitu ja 2 kaotust. TTÜ jätkab 11 võidu ja 9 kaotusega neljandal kohal.