Tartu domineeris tervet kohtumist, võites avaveerandi 21:17 ja esimese poolaja 46:33 ning juhtides enne otsustavat perioodi 67:55. Lõpuveerandi alguses kärises vahe kiiresti 16-punktiliseks ning külalistele enam erilist sõnaõigust ei antud. TalTech suutis vahe väiksemaks mängida alles viimase pooleteise minutiga, kui tehti 11:3 spurt.

Tartu Ülikooli suurimad punktitoojad olid Robin Kivi 28, Charles Barton 18, Tomas Balciunas 13 ja Hendrik Eelmäe 10 silmaga. Kaksikduubli teinud Balciunas hankis ka 11 lauapalli, Barton jagas kaheksa resultatiivset söötu.

Tanel Soku ja Kristjan Kangurita mänginud TalTechile tõid Eric Schmalz 22 ja Oliver Metsalu 18 punkti. Neli kaugviset tabanud Erik Keedus kogus 12 punkti ja 10 lauapalli.

TalTechil on nüüd tabelis seitse võitu ja kümme kaotust, Tartul kuus võitu ja kümme kaotust. Klubide omavaheliste mängude seis on sel hooajal 2:2.