Tartu Ülikool - VEF Riga 56:83 (15:26, 15:18, 11:19, 9:15)

Tartu jäi juba avaminutitel surve alla ning VEF pääses 19:5 juhtima. Robin Kivi ja Tanel Soku kaugvisetest õnnestus võõrustajatel vahet küll vähendada, aga külaliste nelja tabatud kolmepunktiviske toel alustati teist veerandaega 26:15 eduseisust. Ligi neli minutit hiljem oli Läti klubi juba 21 punktiga ees, ent tartlased suutsid Robert Valge ja Kregor Hermeti koostööst teha 6:0 spurdi ning poolajale mindi VEF-i 44:30 juhtimisel.

Külalised aga hoidsid initsiatiivi edasi ning peagi pääseti taas 20 punktiga ette. Korra paisus vahe ka 25 punkti peale ja viimane neljandik algas pärast Roberts Freimanise lähiviset VEF-i 21-punktilisest eduseisust. Lätlaste kaitsetöö sujus ning Tartul lubati viie järgneva minutiga vaid neli silma visata ning kokkuvõttes vormistati 27-punktiline võit.

Visketabavuses jäi VEF 52% - 32% peale ning lauavõitlus võideti 43:25 (ründelaud 10:6). Korvisööte jagas VEF rohkem 24:13 ja pallikaotuseid tegi Tartu vähem 9:13.

Arturs Kurucs viskas VEF-i kasuks 20 punkti, võttis 7 lauapalli ja andis 6 korvisöötu. Roberts Stumbris tegi kaksikduubli 19 punkti ja 11 lauapalliga, Roberts Freimanis järgnes 10 punkti ja 9 lauapalliga ning võrdselt 9 silma tõid Viktors Iljins ja Xavier Raynard Thames. Kristaps Mediss sai 6 punkti kirja, meeskonna kapten Lester Medford lisas 5 punkti ja 8 korvisöötu ning soomlasest keskmängija Alexander Madsen kogus samuti 5 punkti. Rohkem mehi VEF-il sel korral kasutada polnudki.

Tartu parimana tõi Robert Valge 21 punkti. Kregor Hermet lisas 9 punkti ja 8 lauapalli ning Tanel Sokk ja Robin Kivi said kirja 5 punkti. Leedulasest korvialune jõud ja võistkonna üks põhitegija Adomas Drungilas kohtumises kaasa ei löönud